E-Ticaret Danışmanlığı

Tüm E-Ticaret Süreçlerinde Yanınızdayız.

E-Ticaret danışmanlığınızı yaptığımızda sitenizi ve markanızı A'dan Z'ye ele alıyoruz.
E-Ticaret Danışmanlığı

Profesyonel e-ticaret sitesi istiyor iseniz ta performanslı bir web tasarım ajansı ile çalışmalısınız.

Tüm bu hizmetleri aldığınızda başarıyı yakalayacağınızdan net emin olabilirsiniz.

Site Yönetimi

Sitenizi baştan sona kullanıcı testlerine ve kullanılabilirlik testlerine tabi tutarak ön sayfa ve banner, slider vb. grafiklerinizi, sloganlarınızı ele alıyoruz.

Analiz Yönetimi

Detaylı analizlerimiz ile sitenizin kaybettiklerini ve kazanabilecekleri yolları belirliyoruz. Sitenizin hangi yaş gruplarına, hangi alıcılara göre olduğunu inceliyoruz. Net analizler ile ülke, il, ilçe olarak hangi kısımlardan trafik aldığınızı detaylandırıyoruz.

Kampanya Yönetimi

Satışlarınızın artması için gerekli analizler yapıldıktan sonra satış kampanyaları hazırlıyoruz. Bunlar profesyonel firmalar ile anlaşarak ve kendi geliştirdiğimiz yazılımlar ile yönetimini başarılı bir şekilde yapıyoruz.

İçerik Yönetimi

Edindiğimiz bilgiler ile sitenizin kurumsal durabilmesini sağlamak adına özel yazılar, konular ve ürünleri ön sıraya çıkarıyoruz. Kampanyaların hangi alan da olması ve tercih edilen ürünlerin hangi sayfalarda durması gii bir çok yeri biz belirliyoruz.

SEO Yönetimi

E-Ticaret işi yapıyor iseniz aylık olarak ilerlemeli bir seo hizmeti almanız şarttır. Yalnız seo hizmeti alırken paket olmamasına ve legal olmasına dikkat ettiğimizden tüm site içi ve site dışı seo hizmetini manuel olarak yapmaktayız. Böylece seo ile reklam parası vereden satışların oturmasını ve ilerlemesini sağlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Google AdWords, İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube gibi trend sosyal ağlarının reklam panlamasını ve stratejilerini belirliyoruz. En iyi yönetimi az maliyet ile çok kazandırma politikasını uygulayarak yapıyoruz.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm trend sosyal ağlarda günlük birden fazla paylaşım yapıyor, yarışmalar, kampanyalar düzenliyor ve tasarım, hizmet, ürün, firma profili yayınlama, kullanıcı üye toplama gibi daha bir çok kazanımı uyguluyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Markanızın itibarını yükseltecek ve güvenini sağlayacak, ihtiyacınız olaran en kritik stratejileri belirleyerek internet Dünyasında adınızı duyuruyoruz.Yapılan eleştirileri, şikayetleri ve övgüleri kontrol altına alıyoruz.

Bizim ile başarıyı göreceksiniz.

image

TELEFON TRAFİĞNİZ ARTACAK

Biz bu konuda iddaa etmiyoruz. Olacakları söylüyoruz. Telefon trafiğiniz hiç olmadığı kadar artacak ve müşteriler ile yakın iletişim kurabileceksiniz.

E-Ticaret Yöneticisi
image

ÜRÜN SATIŞLARINIZ ARTACAK

Düzensiz satışlarınızın düzenli satışlara döneceğini göreceksiniz. Ayrıca sitenizin sürekli yenilendiğini ve ürün satışlarınızın arttığını fark edeceksiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı istiyoruz.

E-Ticaret firmanızı ve bekletilerinizi net olarak yazabilir iseniz memnun oluruz.

Lütfen istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Size daha iyi yardımcı olabilmek için bu bilgiler önemlidir.

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.