Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım şirketinizin profilini yansıtan ve en son teknoloji ile tasarlanmış internet sitesidir.

Günümüzde kurumsal web tasarım bir çok site yöneticisi tarafından yönetilmekte ve güncellenebilmektedir. Bu sitelerin admin panelinde içerik yönetimi ya da CMS (content management system) olarak adlandırılan yazılımlar kullanılmaktadır. Bu tür sitelere halk dilinde yönetilebilir web sitesi denilmektedir.

Bu tür yönetilebilir web sitesine sahip olmak maliyetli olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleyebilmek için ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu noktadan itibaren AVC Bilişim 7/24 Ücretsiz Destek Ekibi web sitenizi sizin adınıza yöneterek tüm iş yükünüzü almaktadır.

Hem hızlı, kolay ve kurumsal olarak kalifiye personel sayesinde sitenizin kurumsallığı zedelenmeden doğru yazılar ve doğru resimlerin seçilerek boyutlandırılamasıyla sitenize sizin talebini ile ekliyor ve güncelliyoruz.

AVC Bilişim, profesyonel çalışanları ile brieflerinizden yol çizelgesi oluşturarak tüm süreçleri sizin ile beraber yürütmektedir. Web siteniz için özel plan yapılarak tasarım, kodlama ve gerekli tüm testlerin başarılı bir şekilde yapılması ile birlikte siteniz yayına alınmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Süreci

Doğru tasarlanmış web sitesi kazandırır.

Entegre çözümlerimiz ve kreatif düşüncemiz ile size istediklerinizi veriyoruz.

Önce sizi dinliyoruz ve ihtiyaçlarınıza özel kurumsal web sitesi oluşturuyoruz.

Sorunsuz, esnek ve geliştirilebilir alt yapıya sahip web sitesine sahip olun. Web projenize başlamak için oluşturduğumuz aşamalara göz atın.

image
Brief soruları.

Güncelliğini sürekli koruyan ve doğru konumlandırılmış Dünya standartlarında kodlama yapısı ile firmalara değerler katıyoruz.

Devamı
image
Sizi dinliyoruz.

Doğru dijital pazarlama, elde edilen verileri en iyi şekilde konumlandırarak satış artışını sağlayan iletişim sürecidir. Tecrübelerimizden yararlanın.

Devamı
image
Pazar araştırması yapıyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınızı analiz ederek firmanıza özel e-ticaret yazılımı geliştiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası sürekli destek veriyoruz.

Devamı
image
Doğru web sitesini tasarlıyor, test ediyor ve yayınlıyoruz.

Firmanıza özel e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında profesyonel ekip ile danışmanlık vermekteyiz.

Devam