Sitenizin Google'da en üst sıralara çıkması demek, bir çok yeni müşteri kazanmanız demektir.

İşlek caddede bir iç çamaşırı mağazası düşünün, ne kadar çok iş yaparsınız değil mi? Peki internette e-ticaret sitesi ya da kurumsal firmanızı tanıtan bir web site ile %40 katına kadar daha fazla satış yapmak sizcede güzel değil mi? Üstelik reel bir mağazanın 10'da biriyle internet dünyasına katılın, yapmış olduğunuz satışı kendiniz fark edin.

Örneğin; Google vb. arama motorlarının doğal trafik sonuçlarında sitenizin yükselebilmesi için yapılan doğal çalışmalara arama motoru optimizasyonu yani (seo) diyoruz. AVC Bilişim sitenizi arama motorlarının algılayabileceği bir şekilde inşaa eder. Güçlü içerik yönetimi, kendi geliştirdiğimiz metodumuz ve güvenli altyapımız ile kolayca sitenizi yapılandırıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu, geçmişten günümüze sürekli gelişim içerisinde olan bir konudur. Dev arama motoru Google kullanıcıların daha iyi içerik bilgisine sahip olması için algoritma değişikliği yapmaktadır. Böylelikle sitelerin daha kaliteli olma çabası ile birlikte SEO çalışma kavramı ortaya çıktı. Kurumsal SEO yaparken çok dikkat edilmesi ve büyük bir bilgi birikimine ihtiyaç vardır. Aksi halde siteniz cezalandırmaya maruz kalacaktır.

Aynı zamanda Google Sertifikalı uzmanlarımız ile tüm süreci raporlayıp size sunuyoruz.

Kurumsal SEO Hizmeti


SEO arama motoru optimizasyonu, sıkı bir takip ve kaliteli dijital PR çalışmasıyla gerçekleştirmekteyiz. Tüm bilgi ve birikimlerimiz ile gözle görülür şekilde hizmeti legal olarak size sunuyoruz.

Siteniz Google Aramalarında Üstte Olsun.

Sitenizin kullanıcılar tarafından tercih edilmesini istiyor musunuz?

SEO'nun Faydaları Nelerdir?

Kurumsal SEO hizmeti Google'da sizin sektörünüz ile ilgili aramalarda web sitenizin daha fazla görünür olmasını sağlayan tanıtım çalışmalarıdır. Bu çalışmalar uygun ve kalıcı reklam olarakta dikkate alabilirsiniz.

image
Boşa Geçmeyen Zaman ve Destek

İnternet sitenizi google'un istediği şartlara ve Dünya standartlarında bir kodlama ile sitenizin boşa geçmiş bir zamanı olmayacak. Sürekli kalıcı bir yükselişe sahip olacak.

image
Rakiplerden 1 Adım İleri Olun

Doğru dijital pazarlama, elde edilen verileri en iyi şekilde konumlandırarak satış artışını sağlayan iletişim sürecidir. Tecrübelerimizden yararlanın.

image
Analiz ve Raporlama

Tüm ihtiyaçlarınızı analiz ederek firmanıza özel e-ticaret yazılımı geliştiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası sürekli destek veriyoruz.

image
AVC Bilişim Yükselin.

Firmanıza özel e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında profesyonel ekip ile danışmanlık vermekteyiz.