Alan Adı Tescil ve Hosting Hizmeti

Doğru seçilmiş domain (alan adı) ile ihtiyaca göre belirlenen hosting markaya değer katar.

Site alan adı ve hosting her ne kadar basit görünsede domain (alan adı) ve hosting (barındırma) hizmeti aslında en başta alınması gereken önemli kararlardan biridir. Domain ve hosting bir web sitesi için temel yapı taşıdır.

Akılda kalıcı alan adını belirlemek markalaşmada çok önemli bir role sahiptir. Sitenizi daha çok insan ziyaret eder ve akılda kalıcılık fikri markalaşmak için atılmış ilk adım olur. Tabi ki yapılan web sitesi ile doğru orantıda olması gerekir. Diğer yönden ele aldığımızda bir web sitesinin alan adı tescilinden sonra ki önemli tarafı kesintisiz yayında olmasıdır. Bu da hostingin sorunsuz bir altyapıdan alınması ve felaket senaryolarına karşı önlemini almış, planlı kesintileri önceden bildiren firma olmalıdır.

Başarılı bir web sitesi için temel öneme sahip domain ve hosting'in seçiminin iyi yapılması gerekiyor. Bir çok firma bu konuyu basite alarak özensiz adımlar ve bilgisiz yönlendirmeler ile ciddi sorunlar yaşarlar. Bu nedenle ileride yatırım haline gelen böylesine önemli bir seçimde profesyonel bir firmadan hizmet almak önemlidir.

Bu sebeple AVC Bilişim, müşterilerine sorunsuz ve uç kalitede hizmet vermek amacı ile Türkiye'nin bir numaralı kurumsal altyapısıyla iş ortaklığı yapmaktadır.

Üstelik AVC Bilişim, alan adı tescil ve hosting hizmet takibi yaparak müşterilerine sorunsuz bir hizmet sağlar.

SEO arama motoru optimizasyonu, sıkı bir takip ve kaliteli dijital PR çalışmasıyla gerçekleştirmekteyiz. Tüm bilgi ve birikimlerimiz ile gözle görülür şekilde hizmeti legal olarak size sunuyoruz.

Alan Adı Tescili ve Hosting Hizmetleri

Sitesini AVC Bilişim'e kayıt ettiren kazanıyor.

Alan adı ve hosting hizmetini bizden alan müşterilerimize 1 yıllık tescil hakkı bedava!