Özel E-Ticaret Yazılımı

Pratik ve genişliyebilir güvenli e-ticaret altyapımız ile işinize profesyonellik katın. Farkı görebilmek için kendinize özel e-ticaret sitesine sahip olun.

Firmaların son kullanıcıya (müşteriye) internet üzerinden satış yapmasına olanak sağlayan sanal mağaza ürünüdür. B2C. Açılımı "Business to Consumer" olan "İşletmeden Tüketiciye" anlamını taşıyan e-ticaret modelidir.

Bir ürün ve ya hizmet bedelinin online olarak müşteriden tahsil edilme işlemini e-ticaret sistemi ve banka kendi arasında gerçekleştirir. Online alışveriş, dünyada ve ülkemizde büyük bir artış ile işletmeler tarafından tercih edilierek kullanılmaktadır. B2C modeli, ürünlerin ve ya hizmetlerin internet üzerinden daha aktif bir şekilde satılmasını ve anında tahsilatın yapılmasını amaçlar.

Özel E-Ticaret yazılımına sadece bir yazılım olarak bakılmaması gerekir. Çünkü firma tedarikten, teslimata uzanan tüm süreçleri bu sistem ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle ki sadece e-ticaret yazılımı almak gibi değil, uçtan uca yeni bir girişim olarak bakılması gerekir. Bunun içinde profesyonel e-ticaret operasyonu gerçekleştirebilecek ve bu konu hakkında bilgi sahibi firmalardan danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir.

AVC Bilişim e-ticaret projenizi yazılım departmanı ile e-ticaretin başlangıç noktasından itibaren geliştirilmesine yönelik destek ve danışmanlık hizmetini vermektedir. Firmanıza özel tasarlanmış ve kodlanmış e-ticaret sitesi markalaşmanızda, satışlarınızı arttırmanızda çok büyük rol oynar.

E-Ticaret Paketleri

Siz hala e-ticaret sitesi açmadınız mı?

Projenizi anlatın, size e-ticaret alanında neler yapabileceğinizi anlatalım.