Hakkımızda

Uluslararası Dijital Pazarlama ve Web Tasarım Ajansıyız.

IQ’su Yüksek Ekip ile Markanız Güvende.

AVC Bilişim’in müşterilerine sunduğu çalışma felsefesi sadelik üzerine inşaa edilmiştir. Yeteneklerimizi markalar üzerinde kullanarak, daha iyi ürün ve hizmet oluşturmak için 360 derece tam performanslı hizmet sunmaktayız.


Vizyonumuz


AVC Bilişim’in geleceği için vizyonumuzu ortaya koyan asıl temel prensip “Tasarımda ruha dokun, Performans ile geleceği tasarla” şeklindedir.

2005 yılında, İstanbul’da kurulduğundan bugüne AVC Bilişim, Türkiye'de web tasarım ve dijital performans, marka danışmanlığı gibi alanlarda lider duruma gelmiştir. Türkiye genelinde en iyi web tasarım ünvanına sahip seçkin markalar arasında liderliğimizi korumaktan dolayı gururluyuz.

Hem iş ortaklarımız ile sürekli iş geliştiriyoruz. Hem de mevcut olan müşterilerimizi ve yeni tanıştığımız markaları mutlu ediyoruz. Hayal ettiğinizden bir tık fazlasını yapıyoruz. Dijital Dünya'nın püf noktalarına sahibiz. Ve en önemliside " biz referans ile büyüyen web tasarım ajansıyız. "


Misyonumuz


Gerek web gerekse dijital performans ile markalaşmada yenilikçi teknolojilerle hizmetimizi en uç noktalarda sunuyoruz. Yapılabileceğin en iyisini ve geliştirilebilir alt yapıyı inşaa ediyoruz.

İlham vermek için hedefimizi sürekli yükseklere taşıyor ve bilgimizi paylaşıyoruz.

 

Uluslararası ISO Kalite Belgeli Web Tasarım Ajansı

Uluslararası ISO 9001:2015 Kalite Belgesi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi Belgesine sahip olduk.

ISO Kalite Belgeleri

Adobe Sertifikalı Personel Kadrosu

Adobe Dünya'nın en büyük grafik ve medya yazılımı üreten şirketi dir. Ve Adobe firması yazılımlarına en iyi hakim olan kullanıcıları sınav tabi tutarak başarılı olanlara profesyonellik belgesi vermektedir.

Adobe Partner

AVC Bilişim'in Kurucusu Türkiye'nin Ünlü Bilişim Uzmanı Emir AVCI dır.

Sn. Emir Avcı AVC Bilişim'i 2005 yılında kurdu. Türkiye'nin dijital alanda gelişmesinde öncülük etti. Şuanda AVC Bilişim'de kurucu/ CEO olarak görevini yapmaktadır.

Emir AVCI - AVC Bilişim Kurucu/ CEO'su

Google AdWords Sertifikalı Uzman Personel

Google AdWords'ün tüm inceliklerini ve doğru ölçümlemenin püf noktalarını bilen profesyonel AdWords sertifikalı çalışana sahibiz.

Google AdWords Uzmanlığı
image
Sade

Tasarımın sadelikte ve zariflikte olduğunu çok iyi bilmekteyiz.

image
Hayal

Tasarımda ve reklamda en çok kullandığımız ilke hayal etmektir. AVC Bilişim bu "hayalcilik" ilkesi ile ürün geliştirmektedir.

image
Farklı Bakış

Bize gelen tüm firmaların asıl beklediği ve yapmak istedikleri farklı görünmektir. ” Biz farklı olmak isteyenler ile çalışmayı seçiyor ve seviyoruz.

Uluslararası Global Ajans

Biz AVC Bilişim olarak global bir topluluğa sahip başarılı bilişim şirketiyiz. Gerek yurtiçinde gerek yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Yurtdışındaki yatırımlarımız ile global arenada hizmet ihracatına destek vermekteyiz.

elements eye

Çözüm Ortaklarımız

Türkiye'nin ve Dünya'nın yazılımda ve altyapıda, hizmette en iyi dev firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız.