Farkımız "farklı" olmaktır. Farklı olmak her zaman kazandırmaktadır.

AVC Bilişim’de tüm işler tasarıma ve farklılığa bağlıdır. Dijital dünyada markalaşmak için size bir “tık” kadar yakın ve farklıyız Öncelikle bize geleneksel bir web tasarım ajansı ya da firması gözüyle bakılmasını hiç istemiyoruz ki çalıştıktan sonra kaliteyi fark edebiliyorsunuz. Biz ortaya değer koyabilecek kaliteyi sunuyoruz.

“Profesyonel olabilmek tecrübeli olabilmekten geçer.” 
” Söz vermek kolay, önemli olan sözü yerine getirebilmekte” ilkesi ile siz değerli markalarımıza hizmet sunuyoruz.

Farklı olmak her firmanın istediği asıl iştir. Farklı olmak bize göre başlı başına profesyonel ve takıntılı çalışmadan geçmektedir. Farklılık kazandırır, bakışları üzerine çektirir. Kıyaslamada ön planda olmanızı sağlar. O nedenle siz siz olun farklı ve dozunda olun.

 

Farkımız

Farklı olmak istiyor musunuz?

Türkiye'nin lider web tasarım ajansı ile çalışmaya hazır olun!

Uzmanlık Alanlarımızı Hatırlatalım İstedik!

4 ana uzmanlık sektörüne sahibiz. Firmaların yapısal olarak internette en çok ihtiyaç duyduğu bu alanların tüm iş kollarında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

image
Web Tasarım

Güncelliğini sürekli koruyan ve doğru konumlandırılmış Dünya standartlarında kodlama yapısı ile firmalara değerler katıyoruz.

image
Dijital Pazarlama

Doğru dijital pazarlama, elde edilen verileri en iyi şekilde konumlandırarak satış artışını sağlayan iletişim sürecidir. Tecrübelerimizden yararlanın.

image
E-Ticaret Yazılımları

Tüm ihtiyaçlarınızı analiz ederek firmanıza özel e-ticaret yazılımı geliştiriyoruz. Satış öncesi ve sonrası sürekli destek veriyoruz.

image
Kurumsal Danışmanlık Hizmeti

Firmanıza özel e-ticaret, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında profesyonel ekip ile danışmanlık vermekteyiz.