Mobil Dünya'nın inanılmaz faydalarından yararlanın.

Günümüzde en sık kullanılan akıllı cep telefonları ile birlikte, tüm insanlığın cebinde farklı hizmetler için yazılmış mobil uygulamalar bulunmaktadır.

Mobil cihazlar da kullanılan (IOS, Android, Symbian ve RIM) gibi işletim sistemleri mobil cihazların donanım özelliklerini kullanmaktadır. Bu tür cihaz özelliklerini kullanan yazılımlara mobil uygulama denilmektedir.

Mobil uygulamalar cihazların özelliklerini kullanırlar ve bu yönü ile mobil siteleri ve reposnive web siteleri birbirinden ayırırlar. Hızlı kullanım ve telefonda hemen erişim sağlandığı için daha çok ilk tercih edilenler arasındadır. Mobil dünya çok büyümekte ve sürekli planlı gidilmesi gereken bir yoldur. Güncelliğe sahip ve kullanıcı deneyimine hakim uygulamalar konumlandırmada çok önemlidir.

Mobil yazılımın gelişen bir alan olmasıyla geliştirici ve kalifiyeliği konusunda kısıtlılık bulunmaktadır. Bu neden ile mobil uygulamada çözüm ortağı seçimi hayati bir öneme sahiptir. AVC Bilişim istek ve ihtiyaçlarınıza göre hem IOS hemde Android ortamlarından çalışacak uygulamalr geliştirmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamanız yok mu?

Hiç dert etmeyin, doğru adrestesiniz.