B2B (e-bayii) Yazılımı

Şirketlerin tedarikçi ve bayileri ile elektronik ortamda çalışmasına olanak sağlayan e-bayii otomasyon sistemidir.

B2B e-bayii tedarikçi yazılımı

E-Bayi (e-iş) modellerinden bir tanesi de B2B (Business to Business) uygulamasıdır. Firmaların bayileri ve tedarikçileri ile olan ilişkilerini internet ortamına taşıması ile yaygın şekilde kullanılmaya başlanılmıştır. Şirketler B2B uygulamasını zamandan kazanmak için ve hatayı aza indirip personel giderlerinden tasarruf etmektedir. Şirketler B2B e-bayi (e-iş) uygulamasını bir çok amaç ile kullanabilirler. Aşağıdaki kullanım alanları sıralanmıştır. 

1-Bayii Otomasyon Yazılımı: Bayiler internet aracılığı ile hızlı bir şekilde hataya yer verilmeden siparişin hatasız alınmasını sağlar. Ve bayiilere tanımlanan gerekli kullanıcı adı ve şifre girişi ile onlara verilen özel tanımlama sayesinde kendi panellerine giriş yaparak alınacak indirim oranlarını görebilirler. Bu şekilde firmaya bağlı bayiilerin arasında özel fiyat listeleri oluşturulur. Böylece her bayii farklı fiyattan alış yapabilir ve her bayii sadece kendine tanımlanan alandan fiyatı görebilirler.

2-Saha Satış Otomasyon Yazılımı: Bu otomasyon sayesinde saha da çalışan ekibin tableti ve ya mobil cihazını kullanarak kolayca sipariş vermesine yarar. Bu şekilde raporlar anlık olarak rahatlık ile alınabilir. 

3-Destek Otomasyon Yazılımı: Firmanın müşterilerine verdiği desteğin internet üzerinden yapılması ve müşterinin veritabanı ile bağlantılı hale olmasıdır.

B2B Tedarikçi E-Bayii Yazılımı

Siz iş yükünüzü e-bayii ile yok etmek ister misiniz?

Şimdi işinizi elektorinik ortama taşıyın, tüm herşeyiniz kayıt ve düzen üstüne kurulu olsun.