Google AdWords Reklamları


Google AdWords demek internet reklamı demektir. İnternette çok ama çok acil reklam ihtiyacınız olduğunda Google Reklam Yönetmenlerimiz sayesinde maliyeti olmayacak kadar ucuz bir şekilde reklamınızı kurguluyoruz.

Google'un içerik ağında hangi sitelerin yer aldığınız inceliyoruz. Bu sayede sizin sektörünüz hakkında genel bilgiye sahip oluyoruz. Bundan sonrasında google'dan nasıl müşteri kazanacağınızı planlıyoruz.

Burda bir diğer önemli noktası ise bu tür reklam maliyetlerinin çok düşük olması ve en üstlerin sahibi olmanızı sağlamasıdır. Google Ad Words tamamen google tarafından yönetilmektedir. Herhangi bir web tasarım şirketi ya da grubu kendi başına reklam yapamaz. Sadece google seo'da yapabilir.

Diğer yönden google AdWords reklamı acil durumlarda kullanılan tercih meselesidir. Siz google sponsor olurcasına günlük çok ucuz rakamla beraber kredi kartınızla ya da bizim yapmamızı söylerseniz bizim hesap bilgimiz dahilinde reklam masfralarınız yapılmaktadır. Böylelik ile sizi en iyi yerlere taşımaktayız.

Google SEO ve AdWords

Google iki türlü reklamlama programı belirledi. 1-Adwords / 2-Google Seo'dur.

Peki aralarındaki fark nedir ? Google seo web tasarım firması tarafından yapılır. Firma sahibi bir kere ödeme yapar ömür boyu uygulanan anlaşma dahilinde site üst sayfalarda kalır. Google AdWords ise web tasarım firmasına değil, google'un kendine kredi kartı ile siz para gönderirsiniz. Siz yönetirsiniz.

En iyisi ve uygunu kazandıranı google seo dur. Ama google seo yapıldığında 1-a ay arası anca sonuç çıkmaktadır. Kalıcıdır. Google AdWords'de ise günlüktür. Parayı ödediğinde kalıcılığı söz konusudur. Kalıcılıkdan kasıt reklamın uzun ömürlü olmasıdır.