Web Kanunu - Zorunlu Web Sitesi Kanunu !


2012 YILININ TEMMUZ AYINDA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK OLAN ZORUNLU WEB SİTESİ KANUNU YENİ TÜRK TİCARET KANUNU (TKK) TARAFINDAN ONAYLANDI.

Kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini oluşturmayan veya "bilgi toplumu" hizmetlerine özgülemeyen firma/şirket sahipleri, yöneticileri, 6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılacak. Küçük ölçekli işletmelere ise internet sitesi kurmaları için 1 yıl süre verilecek.

Kimler bu kanuna dahil veya kimler web sitesi yaptırmak zorunda.

Kanun, tüm sermaye şirketlerine (anonim, limited) internet sitesi kurmayı zorunlu hale getiriyor. Başka bir ifadeyle şirketçe yapılması gereken tüm ilanlar, finansal tablolar, denetleme raporları başta olmak üzere ticari sır niteliği taşıyan bilgiler hariç; halka açık şirketlerde ise hissedarların bilmesi gereken tüm bilgilerin ilgili internet sitesi üzerinden güncel bir şekilde yayınlanması yükümlülüğü hükme bağlandı. Küçük ölçekli işletmelere ise internet sitesi kurmaları için 1 yıl süre verilecek.

Zorunlu web sitesi yasasına uymayan firmalar ne gibi cezalar ile karşılaşacak.

Yeni kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini oluşturmayan veya ''bilgi toplumu'' hizmetlerini uygulamayan şirket yöneticileri, 6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılacak. Site yaptırmayan firma sahipleri kurumsal olarak ihbar edilmesi durumunda izlemeye alınacak.

Web sitesi rekabeti arttıracağı gibi sizin ürünlerinizi ve firmanızı yaptığınız işi daha iyi tanınmasına yarayacak. Biz AVC Bilişim olarak firmalara güncel web desteği veriyoruz. Bizim ile tanışan her firma e-mail, telefon gibi iletişim araçlarını aktif olarak kullanıyor. AVC Bilişim, zorunlu web tasarım kanunu içerisinde bir çok firmaya danışmanlık vermektedir.

AVC Bilişim ile tanıştığınızda e-mail adresleriniz ve telefonlarınız google uyumlu internet sitesi sayesinde daha çok talep görecek ve siz bunu fark edeceksiniz. Biz müşterilerimize kısa vadeli olarak asla hizmet vermiyoruz. Yaptığımız işin ve verdiğimiz sözün arkasında duruyoruz.

WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM. (TALEP EDİYORUM)

Google SEO'nun Faydası Nedir ?

- Bir çok rakiplerinizden en önde olursunuz,

- Siteniz daha fazla google'dan reklam kazanır,

- Seo firmanızın sitesini üstte tutar, siz yeni müşteriler, firmalar kazandırır,

- Ürün ve Firmanız Sadece Türkiye genelinde değil Dünya çapında yer alır,

- Önemli kelimler sayesinde sizi arayan herkes bulur.

Google SEO Danışmanlığı

Google seo danışmanları, Türkiye'de parmakla sayılacak kadar az sayıdadır. Bu iş tamamen ekip işidir. Tek bir kişinin yapabileceği iş değildir. Google Seo Danışmanları firmanızına kar sağlamak adına ürünlerinizi ve firmanızı en iyi şekilde reklam eder. Web konusunda tecrübesi en az 4 yıl olması gerekir. Danışmanlarımız konusunda tecrübeli web mimarlarıdır.

Google SEO Verimliliği

- Sabır edilmesi,

- Sitenin en az 1 yıl geçmişi olması,

- 1-6 ay arası sonucun kesin görülmesi,

- Sitenin google uyumlu site olması,

- Kodlayan kişinin google danışmanı olması,