Web Güvenliği


İnternette yer alan internet sağfanız ne kadar güvende ! Sistemlerinizde açık var mı? Bunlardan haberiniz var mı ? Güvenliğinizi bir hacker bakışı ile analiz edip sağlıyoruz.

Web sitenizdeki açıkları uzmanlarımızın geliştirmiş olduğu sistemler ile denetliyoruz. Aylık ve günlük güncel açıklıklara karşı güvenlik önlemleri alıyoruz. Sitenizi rekebetçi firmalar ve ya hacker, lamer, script kidde gibi saldırı düzenleyenlere karşı defans güvenlik politikamız ile güncel olarak yeni açıklara karşı koruyoruz.

AVC Bilişim Teknolojileri Home Office ekiptir. Bizim en faydalı gücümüz güncel bilgilerimizdir. Bilgi bizim etkin olduğumuz koruma kalkanıdır.

Geliştirmiş olduğumuz yazılımlar sayesinde en güncel bilgi hırsızlığına yol açabilecek tüm açıkları en iyi şekilde onarmaktadır. Bilgi, özellikle internet kullanımının her alanda olduğunu göz önüne alırsak gelişen iş dünyası rekabeti ortaya koyduğunda ciddi sorunların olduğuda kaçınılmazdır. Web güvenliği en çok ticari web sitelerine yaramaktadır.

Günümüzde en büyük açık insandır. Sistemleri acele ve bilinçsizce tasarlayanlar bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir. Sadece uygulamayı bilip, güvenliği önemsemeyenler sonrasında şirket ve ya siteyi kodlayan kişi site güvenliğini sağlamak için dünyalarca para ödediklerini görmüş oluyoruz.

%100 Güvenliğin olmadığının farkındayız.. Ama güvenliği en iyi şekilde sağladığımızından eminiz.