Statik Web Tasarım


Statik web sitesi, web tasarım firmaları tarafından yönetilen ve editlenen web site türüdür.

Güncelliği 6 ayda bir yapan web firmaları yada daha az zamanlarda güncellemeye fazla gerek duymadığını belirten işletmeler için ideal web tasarım çözümüdür. Statik web tasarım, görsellik bakımından daha iyi ve google ile daha uyumlu sitelerdir.

Etkileyici tasarımları statik web tasarım ile kazandırıyoruz. Görsellik ve web tasarım uygunluğunu göze hitap edecek şekilde web tasarlıyoruz. Pek güncellemeye gerek duyulmayan google ile iyi iş birliği içinde olan statik web tasarımla hem elit tasarımlar hemde yüksek verimlilik kazanıyorsunuz.

Görsellik bizim ve siz müşterilerimiz için çok önemlidir. Dolayısıyla statik web tasarım çok tercih edilmektedir.

Statik web tasarım sayesinde bir çok site google'da ilk sırada yer almaktadır. Google ile çok uyumlu web tasarım türü olan statik web tasarım reklam için uygun web tasarım türüdür. Statik web tasarımlar kontrol paneline sahip olmazlar, sadece web tasarımcılar tarafından güncellenirler. Kodlaması XHTML ve Css olarak yapılmaktadır.

En ekonomik ve çok reklam ile sizin firmanızı, ürünlerinizi, kurumsal kimliğinizi statik web tasarımlar daha çok önde tutmaktadır. Google arama motoru bunun için en uyumlu web tasarım olduğunu belirtmiştir.