Sosyal Medya Planlaması


Her başarılı firmanın bir çok fikir danışmanı, reklam danışmanı vardır. AVC Bilişim Sosyal Medya uzmanı olarak bir çok sektöre danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bir çok firmanın kaliteli yükselişine ön ayak olmuştur. Türkiye genelinde başarılı referanslarımız bulunmaktadır. Sosyal Medya Planlaması sayesinde firmanızın yükselişine beraber şahit olalım.

Markanızı, logolarınızı, sitelerinizi sosyal ağlarda uzman ekibin yönetimine bırakın. AVC Bilişim ekibi olarak sizin hangi sitenizi, ürünlerinizi nerede, nasıl, kimlere pazarlayacağınızı bırakın biz düşünelim. Biz sizi danışmanlık hizmeti verdiğimizde emin olabilirsiniz ki sizde internette başarılı bir yer alacaksınız.

Sosyal Medya Planlaması, sizin firmanızı uzman ekipler olarak internet ortamında yükselişe ulaştırıyor. Bu bir gerçektir ki: Prosefyonel işler, işi bilenler ile olur. Öz güven bilgi, tecrübe, kurallı çalışmadan gelmektedir.

İnternetin tüm sosyal ağlarında sitelerinizin, ürünlerinizin yaygınlığını destekliyoruz. Emin olabilirsiniz ki, biz firmanın yükselişini sizden daha çok istiyoruz. Biz AVC Bilişim Teknolojileri olarak iş kazancımızın arkada bıraktığımız sağlam referanslardan kaynaklandığını biliyoruz. İşimizi yerinde, kuralında yapıyoruz. Sosyal Medya Planlaması Ekibi, gerekli bilgilere, tecrübelere sahiptir.

Emeğimizden fazlasını istemediğimizi bizim ile çalıştığınızda fark edeceksiniz. Garantiyi veriyoruz. Çünkü biz bu işin inceliklerini biliyoruz.

Sosyal Medya Planlaması Kimlere için Yararlı Olacaktır ?

- İnternet sitesi olanlar için tercih edilir,
- Google da 1.sayfada yer almak isteyenler için,
- Sosyal internet sitelerinde yer almak isteyenler ve müşteri kazanmak isteyenler için,
- Reklam Danışmanlığı almak isteyenlere,
- Sizin yerinize sitenizi tüm rehberlere kayıt ettirmek isteyenler için yararlı olmaktadır.

Hangi Firmalar ve ya Kişisel Siteler Danışmanlık Hizmetini Alabilir ?

- Kurumsal firma ya da kişisel site olması şarttır.
- Reklam maliyeti ayırması gerekmektedir.
- Ürünlerini sergilemek isteyenler için,
- Yeni müşteri kazanmak için,
- Yeni sitelerin yaygınlaşmasını isteyenler ve daha fazlasını isteyenler bu hizmeti alabilir.

Pahalı reklamlar yerine uygun ve etkili reklam yöntemini deneyiniz. En kısa sürede bize ulaşınız.

Siz Hala Google SEO ve ya AdWords Hizmeti Almadınız mı ?

Daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Google iki türlü reklamlam programı belirledi. 1-Adwords / 2-Google Seo'dur.

Peki aralarındaki fark nedir ? Google seo web tasarım firması tarafından yapılır. Firma sahibi bir kere ödeme yapar ömür boyu uygulanan anlaşma dahilinde site üst sayfalarda kalır. Google AdWords ise web tasarım firmasına değil, google'un kendine kredi kartı ile siz para gönderirsiniz. Siz yönetirsiniz.

En iyisi ve uygunu kazandıranı google seo dur. Ama google seo yapıldığında 1-a ay arası anca sonuç çıkmaktadır. Kalıcıdır. Google AdWords'de ise günlüktür. Parayı ödediğinde kalıcılığı söz konusudur. Kalıcılıkdan kasıt reklamın uzun ömürlü olmasıdır.