Hakkımızda

AVC Bilişim© kurumsal olarak 500'den fazla şirkete profesyonel destek vermektedir.

Kurumsal bir firma olmamız öncelik ile içerik bakımından zor web projelerine imza atmamızdan kaynaklanmaktadır. Bir çok kurumsal adı altında yer alan web firmaları biliyoruz. Oysaki sadece icraat olarak geride kalmış konuşma olarak ileriyi görenler olarak tabir ediyoruz. Bugün birden fazla kurum ve kuruluşa web yazılım, web güvenliği, sistem çözümleri ve IT giderlerini düzenleyici çözümler üretiyoruz. AVC Bilişim Teknolojileri web tasarım talebinde bulunan her firmaya tam destek ile profesyonel web çözümlerini iyi bir şekilde göstermektedir.

Müşteri potansiyeli bakımından yüsek ve hizmetlerimizden %100 memnuniyetliği sağlamayı hedefledik ve şuanda uyguluyoruz. Prensiplerimiz içerisinde dürüstlük, hoş görü, çalışılan işletmenin firma menfaatlerini koruma ve yararına gelebilecek tüm uygulamaları en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Ticari ahlaka, değerlere çok önem veriyoruz. İnsan değerine inanıp, insana yatırım yapmayı hedef bilen çalışma anlayışı ile kalite anlayışını bilinçli bir şekilde sektör içerisinde sağlamaktayız.

"Çalıştığımız işletmelerin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir."

Kurumsal çözümleri en iyi şekilde internet dünyasına modern bir şekilde yaymak için yeni teknolojiyi kullanarak reklamınızı en iyi şekilde yapıyoruz.

Kurumsallık

- Müşteri memnuniyeti 
- Dürüstlük ve Güvenilirlik 
- Tam zamanında hizmet ve iş takibi
- Yasa ve kişisel haklara uymak
- Toplum ve sosyal çevreye duyarlılık 
- Takım çalışmasına bağlılık 
- Kurallara uygun olarak işin yapılması

İK Politikamız

Üstün İş Ahlakı ve Dürüstlük: 
Çalışanlarımız ile ilişkilerimizde eşit, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

Güvenilirlik: 
Çalışanlarımıza, her türlü yükümlülüğünü yasal düzenlemeler çatısı altında gerçekleştirme konusunda güvence vermek. 

İnsan Kaynakları Temsil Gücü: 
İnsan Kaynakları adımları ve çalışanlarla ilişkileri, belirlenmiş İnsan Kaynakları politikalarına uygun olarak yönetimi taahhüt edilmiştir.

Rekabetçilik: 
Çalışanlarının mesleki uzmanlıklarını yalnızca kurum içerisinde değil ,tüm mesleki alanlarda yüksek düzeyde tutabilecek, bulunduğu çevre ve topluma kati değerler yaratabilecek biçimde yönetir ve planlar.

Kaliteli Anlayış İlkemiz