Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışmasında hizmet verdiğimiz konular aşağıdaki gibidir.
Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik firmanın ön yüzüdür.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanın kimliğini belirleyen logo ve renkleridir. Firmanın gidişatını belirleyen kurumsallığı renklerin taşıdığını çok iyi biliyoruz. Logo ve renk firmanın akılda kalıcılığını sağlamaktadır. Kalıcılık = markalaşma demektir. Firmada kullanılan katalog, kartvizit, broşür, web sitesi, ürün ambalajları vb. ürünlere önem verilmesi çok yerinde bir hedefli karardır. AVC Bilişim size bu konuda tam performans hizmet sunmaktadır. Şirketinizin internet alanındaki kurumsal kimliğini çok iyi yerlere getirmek istiyor ve kalıcılık sağlamak istiyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Bizim ile kurumsal kimlikte çalışma onayı verdiğinizde size özel araştırmalar ve çalışmalar yapılacaktır. Uygulama planı olarak yeterlilik araştırmasından sonra firmanızda yer alması gereken web sitesi, online reklamlar, billboard çalışmaları, firma içi dokümanlar, broşürler vb. ihtiyaçlarınızı firmanıza göre konseptli bir şekilde belirlemekteyiz. Renk ve Logo seçimi üzerinde çok duruyor ve nokta atışı yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Hizmeti

Kurumsal kimlik çalışması marka olmak isteyen her firmanın ya da kişinin yaptırması gereken bir hizmettir. Markanızın asıl yüzü kurumsal kimliktir. Kurumsal kimlik demek pazarlama demektir. Kaliteli bir pazarlama için kaliteli ve güvenilir görünmeniz gerekmektedir.