İnternet Reklamları ve Yönetimleri


İnternet Reklamları sayesinde müşteri kazancı ve ürün satışlarının arttığını interneti kullanan herkes bilmektedir. Peki siz bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz. Size gerekli seçenek Hangisi dir? İnternet reklamlarında işleyiş farklı ve zordur. Bu konuda size yardımcı olmamızı istermisiniz? Lütfen Tıklayınız.

İnternet Reklamları, Online pazarlama ve interaktif reklam türüdür. Online pazarlama uygulaması diğer web sitelerinde reklamlarınızı yayınlayarak ve ya reklamınızı bir başka yöntemle hedef kitleye sunarak sitenizin ya da ürünlerinizin yaygınlaşmasını sağlıyoruz.

İnternet reklamında yer alan uygulamalar sesli reklam pazarlaması, görüntü (resim), animasyon gibi ileri derecede etkili kullanılan tekniklerden biridir. Diğer yandan tercih meselesi olarak yoğun olarak tercih edilen reklam uygulamasıdır.

İnternette sürekli artan bir trend ile ürünleriniz en güzel sergiliyoruz, böylece ürünlerinizi herkes takip ediyor ve başka kişilere yaygınlaştırıyor. AVC Bilişim Ekibi, internet ile ilgili tüm bilgileri size sunuyor ve size kazandıracak yolları sunuyor.

İnternet Reklamcılığının Avantajları :

  • - Interaktif olarak yer alması,
  • - Bireysel ve ya Kurumsal olarak etkili olması,
  • - Ölçümlendirilebilir,
  • - Ekonomik olarak uygundur.
  • - Esneklik payı aktiftir,( Reklam yayına alış sürecinin kısa oluşu )
  • - Kesin ve hızlı olarak sonuç alınır,
  • - Ses, Resim, Animasyon ve dahası olarak kullanıcı sayısının her geçen gün daha da artması,

İnternette Reklam Uygulama Şekilleri

- E-Mail Reklamları
- Banner Reklamları
- Pop up Reklamları (İnnersitial - Supersitial)
- Affilliate ( Satış Ortaklığı )
- İçerik Sponsorlukları
- Arama Motoru Reklamları
- Sosyal Medya Yaygınlaştırılması,
- Google Reklamları

Google SEO ve AdWords'u Denediniz mi? Bilgi Almak İçin

Google iki türlü reklamlama programı belirledi. 1-Adwords / 2-Google Seo'dur.

Peki aralarındaki fark nedir ? Google seo web tasarım firması tarafından yapılır. Firma sahibi bir kere ödeme yapar ömür boyu uygulanan anlaşma dahilinde site üst sayfalarda kalır. Google AdWords ise web tasarım firmasına değil, google'un kendine kredi kartı ile siz para gönderirsiniz. Siz yönetirsiniz.

En iyisi ve uygunu kazandıranı google seo dur. Ama google seo yapıldığında 1-a ay arası anca sonuç çıkmaktadır. Kalıcıdır. Google AdWords'de ise günlüktür. Parayı ödediğinde kalıcılığı söz konusudur. Kalıcılıkdan kasıt reklamın uzun ömürlü olmasıdır.