Google Uyumlu Web Tasarım


Google ile arasından su sızmayan web tasarım uygulamasıdır. Yeni nesil web tasarım olarak günümüzde yeni yeni Türkiye'de uygulanmaktadır. AVC Bilişim, 1 yıldan beri google uyumlu web tasarım çözümünü kullanmaktadır.

Öncelik ile bunun ne kadar önemli bir teknik olduğunu belirtmek isteriz. Bir çok web tasarım firması bu konu hakkında yardım ve eğitim istemektedir. Tabi kolay olmaması ile beraber zorluk payınında olması çok normaldir. Yeni nesil tasarım olarak bilinen ama hala uygulamada geç kalınan web tasarım uygulamasıdır. AVC Bilişim olarak sektörde rakibi çok bir anda bir çok eski firmayı geride bırakmak isteyenler için google uyumlu web tasarım uygulamasını tercih ediyoruz.

Google özel web tasarımlar yapıyoruz. Tamamen firmanızı, ürünlerinizi, yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı tarafımızca dünya standartlarına göre kodlanıyor ve google sitesine hızlı bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz. Web Tasarımda garanti veriyoruz. Sizi google'da üste çıkarıyoruz ve inmenize aman vermiyoruz.

Özel tasarımlar arasında yer alan ve özellikle çok verimli olarak bilinen google uyumlu web sitesi sayesinde büyük farklar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Google uyumlu site ile sizin istediğiniz özel anahtar kelimeleri google danışmanlarımız ve tasarım mimarlarımızla beraber iş birliği içinde sitenizi inşaa ediyorlar.

Web tasarımda yoğunluk ile kullanılan bir çok web türleri mevcuttur. Buda özel bir tasarım tekniği olduğundan dolayı püf noktoları burada pekde yayınlıyamıyoruz. Başarılı bir firmanın herzaman bilgileri çalındığından bunları açıklıkla yayınlıyamıyoruz.

Google uyumlu site ile sizin kazancınız:

- Google'da ek ücretler ödemeden ilk sayfaya çıkma,

- Görsellikde önde arama motorlarında en üstte web sitesi,

- Site sayesinde müşteri kazanabilme,

- Ürünleriniz ve firmanızın dünya geneline yayılması,

- Rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar,