Flaşh Web Tasarım


Görselliği ile en yüksek verim verecek web uygulaması flash ile tasarlanılan web tasarım çözümü dür.

Görsel tasarım ve firmanın şık görünmesi için flash tasarım çok önemlidir. Tamamı ile firmanın görünüm açısından daha yoğun şekilde gösterişe gidilmesi denildiğinde flash web tasarım çok uygundur. Flash web tasarım, doğru ve iyi şekilde uygulandığında harikalar ortaya çıkar. Bu yüzden html tasarımdan çok görsellik daha fazla tercih edilmektedir.

Flash Web Tasarımı

Flash tasarımlarda sadece flash olarak görsellik ile sınırlamak yanlış olmaktadır. XHTML ile Flash birlikte kullanılabilir. Bu şekilde daha fazla verim almış olunur. Hem google ile aranızda pek sorun olmaz hemde görsellik bakımından siteniz daha verimli olur.

Google arama motorlarında flash web tasarımı en iyi şekilde baş sayfaya çıkarabiliyoruz. Bunu kesin bir şekilde belirtiyoruz. Önceki yıllarda flash ile yapılan web tasarımlarda arama motorları tanımazdı. Şimdi eski yöntemleri kullanan web tasarım firmaları flash tasarımı hala arama motorlarında başa çıkartamıyor.

Google uyumlu olması için dediğimiz gibi sınırlı kalmayıp google uyumlu flash tasarımlar uyguluyoruz. Hem siteniz daha görsel şık hemde google'da istediğiniz kelime anahtarını belirliyoruz. Böylelikle siteniz flash tasarım olsada google'da baş sayfada oluyor.

Google ile sitenizi dost yapan web tasarım uygulaması AVC Bilişim ile hizmetinizde..