Facebook Reklam Danışmanlığı


Facebook Reklamlarındaki izlenimlerimiz sonucu elde ettiğimiz firma dereceleri gayet net bir şekilde görünüyor. Firmaların diğer kazanç noktası ve yeni müşteri bulması Facebook sayesinde oluyor. Biz Türkiye genelinde firmaların internet sektöründeki ceosu diğer sanal adı ile seo uzmanıyız.

AVC Bilişim Teknolojileri, internet reklamları üzerinde başarılı bir ekip ile bir çok kurumsal ve kişisel ürün satanlara fayda sağlamaktadır.  Facebook reklam danışmanlığını başarı ile üstleniyoruz. Bir çok firma hakkımızda "Siz ile tanıştıktan sonra telefonlarımız susmadı." kelimesini kullanıyor. Yaptığımız işten keyif alıyoruz. Kazandırmayı AVC Bilişim Ekibi olarak seviyoruz.

Facebook, twitter, digg, Myspace, Google, Delicious gibi bir çok başarılı sosyal ağlarda sizi tanıtıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz teknikler sizleri en iyi şekilde başarıya ulaştırdığına şahit oluyoruz.

Facebook Reklam Danışmanlığı, ileri teknik bilgi ve tecrübe ile olmalıdır. Bir çok firma şahit olduklarımıza dayanarak söyleyebiliriz ki, teknik bilgiden çok ezbere giden yolu tercih etmektedir. AVC Bilişim, her yeniliği takip etmektedir. Böylelik ile en yeni uygulamayı güncel olarak sizlere sunmaktadır.

Hedef Müşterilerinize Ulaşın


  • - Facebook, 800 milyondan fazla olası kullanıcı potansiyeline sahip,
  • - Hedef kitlenizi bulunduğunuz yere ve kriterlere göre belirliyoruz,
  • - Görsel olarak ve metin olarak reklam hizmetini sunuyoruz ve işe yarayan tekniklerimizi kullanıyoruz,
  • - Ürünlerinize göre alan oluşturuyoruz,
  • - Sitenizi en iyi şekilde temsil ediyoruz,
  • - İstatistik Raporları oluşturuyor ve size sunuyoruz,
  • - Bütçeyi kaliteye göre belirliyoruz, Düşük bütçe ile büyük işler kazandırıyoruz,

Ya da Google SEO ve ya AdWords'u Tercih Edebilirsiniz.

Google iki türlü reklamlama programı belirledi. 1-Adwords / 2-Google Seo'dur.

Peki aralarındaki fark nedir ? Google seo web tasarım firması tarafından yapılır. Firma sahibi bir kere ödeme yapar ömür boyu uygulanan anlaşma dahilinde site üst sayfalarda kalır. Google AdWords ise web tasarım firmasına değil, google'un kendine kredi kartı ile siz para gönderirsiniz. Siz yönetirsiniz.

En iyisi ve uygunu kazandıranı google seo dur. Ama google seo yapıldığında 1-a ay arası anca sonuç çıkmaktadır. Kalıcıdır. Google AdWords'de ise günlüktür. Parayı ödediğinde kalıcılığı söz konusudur. Kalıcılıkdan kasıt reklamın uzun ömürlü olmasıdır.