E-Ticaret Sitesi


Sanal mağazacılık e-ticaret ya da elektronik ticaret dediğimiz internneten alış-veriş yapılmasını sağlayan sektördür.

İnternet ortamından mağaza ve ya dükkan açmak (sanal mağaza, online dükkan) hem çok uygundur. Hemde büyük şirketler gibi satış yapabilme anlamını taşımaktadır. İnternetten satış sitelerinde elbise, gelinlik, damatlık, makina, bilgisayar parçaları, laptop satışı, saat, gümüş, altın vb. gibi akıla gelebilen gerçek hayattaki satılması mümkün ürünleri internet ortamında da satabilirsiniz.

Elektronik Ticaret

Elektronik ticaret sistemleri sizi mağaza sahibi etmektedir. Bu sistemler aracılığı işe yurt içi ve ya yurt dışı olmak üzere istediğiniz bir ürünü internet ortamı sayesinde satmanıza kolaylık sağlamaktadır. Gerçek hayattaki dükkanın, tezgahın, sepetin yerini şimdi sanal alem aldı.

Şimdi elektronik ticaretin ne işe yaradığını daha iyi anlamış olmuşsunuzdur. O halde hızlı bir şekilde akıllı e-ticaret sisteminizi istekleriniz doğrultusunda hemen açalım ve biran önce internet üzerinde ürün satın. Size uygun sanal mağaza çözümlerimiz mutlaka mevcuttur. Şifreli güvenli ödeme ile bankalar aracılığınızı biz yapalım siz kazanmanıza bakın.

Sanal Mağaza ve Satış

Sanal mağaza elle tutulmayan fiziksel yapısı bulunmayan akıllı sanal ticaret sistemidir. Gerçekliği internet üzerindedir. Gözle görülebilen el ile tutulamayan mağazacılıpın diğer kolay yoludur. Dükkan gibi çok fazla elemana ihtiyaç duymaz, kira ödemesi, aylık vergi giderleri yoktur. Bunun yanında en büyük avantajı reklamın çok olması ve şubelerinizin dünyanın neresi olursa olsun sizin şubeniz orada da olacaktır. Bu sayede ürünlerinize tüm insanlar bakacaktır.

3D secure ödeme sistemleri ile daha güvenli alış-veriş sağlıyoruz. 3D Secure hakkında ve sanal kart hakkında Türkiye'nin en genç Bilişim Uzmanı, Eğitmeni Emir Avcı 3D secure ve sanal kart, alış-veriş sitelerinde dikkat edilmesi gereken yerileri sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatmaktadır. Emir Avcı AVC Bilişim Teknolojileri'nin Web Güvenliği ve Sistem Analisti dir. Ayrıca AVC Bilişim'in kurucusudur.

Hangi Bankalarla Sanal Pos Kurulumu Mecut ?

Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Finans Bank, İş Bankası, Ziraat Bankası sanal pos kurulumu ve taksitli satış modülümüz bulunmaktadır. Tercihinize göre Paypal Güvenli Ödeme Sistemleri kurulumuda yapılmaktadır.

İş Bankası, AkbankYapı KrediFinansbankGaranti Bankası, Ziraat Bankası sanal pos kurulumu ve taksitli satış modülümüz bulunmaktadır. Tercihiniz halinde Paypal Güvenli Ödeme Sistemleri kurulumu da yapılmaktadır.