Alan Adı / Barındırma ( Domain / Hosting ) Hizmetleri


AVC Bilişim© Alan Adı / Barındırma (Domain / Hosting ) ve E-Mail sunucusu olarak 500 kurumsal şirkete güvenle sağlamaktadır.

Alan Adı ( Domain ) Tescili Nedir?

Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adı (domain name) tescil ettirmelisiniz. Alan Adı Tescil işlemini marka tescili hizmeti gibi düşünebilirsiniz. Tescil hizmeti, belirli bir dönem için haklarını satın almış olduğunuz alan adının kullanım süresi süre boyunca adınıza kaydedilmesini ve farklı kişiler tarafından kullanılmamasını sağlamaktadır.

Web Hosting servisi almak istiyorum ancak işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorum?

Bir web sitenizin olabilmesi için öncelikle firmaniz.com şeklinde bir domain / alan adı belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz bu ismi (Alan adı) kullanabilmeniz için alan adını kendi adınıza tescil ettirmeniz gerekmektedir. Alan adı tescil servisi bu hizmeti kapsamaktadır. 

Alan adları satın alınamazlar, asgari bir yıl olmak üzere belirli bir kullanım süresi için tescil edilebilirler . Alan adınızı tescil süresi bitiminde yenilemediğiniz taktirde alan adınızı bir başkası tescil edebilir. 

Web sitenizi daha sonra oluşturmak istiyorsanız tescil ettirdiğiniz domain için daha sonra da hosting hizmeti satın alabilirsiniz.

Sunucularını Nerede?

Sunucular AVC Bilişim Teknolojileri - Türkiye sınırları içerisinde veri akışını sağlamaktadır.

Bir başka sağlayıcıdaki web hosting hizmetimi AVC Bilişim'e taşımak istiyorum, bu konuda destek sağlıyor musunuz?

Evet , talep ettiğiniz taktirde ve gerekli erişim bilgilerini sağladığınızda AVC Destek Ekibi bir başka sunucudaki web sitenizi eksiksiz olarak, AVC Bilişim üzerine taşımaktadır.

E-posta iletilerim AntiVirüs, AntiSpam taramasından geçiyor mu?

Size iletilen bütün email mesajları, posta kutunuza düşmeden AVC Bilişim Teknolojileri E-posta Güvenlik duvarı tarafından filtrelenmektedir. 


E-posta Güvenlik duvarı spam, phishing, virüs ve benzeri içerik ihtiva eden tüm sakıncalı eposta mesajlarını e ngelliyoruz.

Türkçe E-Mail Desteği var mı?

Evet , Türkçe Desteği sağlamaktayız.

 

Alan Adı (Domain) Tescil ettirmek istiyorum. | Barındırma ( Hosting ) Tescil ettirmek istiyorum.